BreathBox - 01 - COVID-19 – InnerWeb BreathBox – Awaryjny Respirator Pneumatyczny

Added: 19.05.2020
0

InnerWeb BreathBox to zaawansowany prototyp Respiratora Pneumatycznego do Szybkiej Produkcji. Montaż realizowany jest przy użyciu podstawowych narzędzi z łatwo dostępnych podzespołów części maszyn w lokalnych sklepach, w trybie pracy zdalnej. Urządzenie typu VCV, nie wymaga zasilania elektrycznego, jest mobilne, tanie, bardzo szybkie w produkcji, posiada niezbędne alarmy i cenną funkcję assist.

Urządzenie jest całkowicie mobilne i wymaga jedynie zasilania sprężonym powietrzem. Zdjęcie w miniaturze pokazuje butlę z azotem wykorzystywaną jako źródło zasilania. Butla tlenowa symuluje możliwość regulacji stężenia tlenu w komorze powietrznej, z której podawana jest wstępnie ustawiona objętość powietrza pacjenta (respirator typu VCV).

www.breathbox.pl – Strona Respiratora z Modelem Rozszerzonej Rzeczywistości

Nasza Wideo – Prezentacja zrealizowana została przy użyciu:

– Interaktywnego flipcharta Flip 2 (FL!P) marki Samsung, który świetnie nadaje się do różnego rodzaju prezentacji, szkoleń. Oprogramowanie jakim dysponuje Flip 2 ułatwia komunikację z urządzeniem oraz pozwala na bardzo szybkie udostępnianie ważnych treści jakie na nim tworzymy.

-Programu Inventor 2021, dzięki któremu stworzyliśmy bardzo dokładną wizualizację awaryjnego respiratora pneumatycznego InnerWeb BreathBox, opartej na bardzo dokładnym modelu respiratora złożonym z ponad 420 elementów. Poszczególne elementy są bardzo dokładnie odwzorowane, co daje bardzo przybliżony model zespołu w stosunku do rzeczywistego prototypu.

InnerWeb® Sp. z o.o

https://innerweb.tv/

e-mail: marcin.worecki@innerweb.tv