Demo zadanie 5 – Otwarcie pozwolenia na pracę z relokacją hydrantu na Linii 14

Scenariusz Demo – Zadanie 5

Zadanie Demo :

Pani Agnieszka jest zatem bardzo czujna. Jak tylko dostała powiadomienie, że jest awaria myjki to wiedziała jak wykorzystać tę informację. Może się jeszcze okazać, że na drugiej zmianie będą mogli produkować pomimo, że wstępnie założyli, że linia będzie zatrzymana. W związku z tym ta awaria myjki może się jeszcze okazać nie taka zła…

W mailu aktywacyjnym znajdziesz QR kod z hydrantem na L14. Otwórz pozwolenie na pracę w tej lokalizacji.

Po dołączeniu do pracy przy hydrancie otwórz pozwolenie na prace szczególnie niebezpieczne na instalacji energetycznej. W opisie podaj przesunięcie hydrantu. Osoba odpowiedzialna to Kierownik Krzysztof. Typ instalacji – woda zimna.

Po przejściu ankiety weryfikacyjnej i złożeniu podpisu biometrycznego informacja zostaje wysłana do Tomka, Jacka, Izydora, Pani Agnieszki i Krzysztofa, który jest odpowiedzialny za wszystkie prace na instalacjach.

W wersji DEMO jeżeli możesz skorzystać z pomocy drugiej osoby to będąc zalogowanym jednocześnie na koncie brygadzisty i firmy zewnętrznej widać pojawiające się powiadomienia dotyczące otwieranych prac w danych lokalizacjach. Można je zatwierdzać i odrzucać. Warto w ten sposób patrzyć na InnerWeb® ponieważ system ten został stworzony z myślą o jednoczesnej współpracy dziesiątek osób, między którymi w bardzo szybki sposób przesyłane są najważniejsze informacje o tym co dzieje się na zakładzie – bez potrzeby dzwonienia.

Nie ma nic szybszego jak powiadomienie Push wysyłane jednocześnie do kilku czy też kilkunastu osób. Z pewnością nikt nie jest w stanie zadzwonić do wszystkich naraz, przerwać im to co robią by przekazać informację. InnerWeb to potrafi. I to bez przerywania. Redukcja ilości wykonywanych i odbieranych telefonów jest niewątpliwie kluczowa w systemie InnerWeb.

Po otwarciu wniosku na prace szczególne niebezpieczne w wersji DEMO InnerWeb masz tylko kilka minut aby zweryfikować te prace logując się na konto brygadzisty.

Zdecyduj co dalej i wybierz zadanie:

https://zrobotyzowany.pl/produkty/644/innerweb