Demo zadanie 3 – Otwarcie pozwolenia na pracę przy Myjce na Linii 14

Scenariusz Demo – Zadanie 3

Zadanie demo:

Z daleka widzisz jak mechanik z utrzymania ruchu Marek wspina się po drabinie aby zamknąć zawór na instalacji wody. Dwóch pracowników z firmy czyszczącej zaczyna walczyć z posadzką wokół myjki. Wszędzie jest woda. Krzyczy Marek: „Cześć, dobrze że jesteś! Zgłaszałem już w zeszłym tygodniu, że zawór jest do wymiany bo przeciekał. Tylko na was można tutaj liczyć.”

W mailu aktywacyjnym powinieneś znaleźć kod QR Myjki na L14. Otwórz pozwolenie na pracę.

Będąc w głównym widoku gdzie podświetlony jest fakt dołączenia do pracy otwórz prace szczególnie niebezpieczne klikając na ikonę dostępnych akcji (i).

Wybierz typ prac na instalacji energetycznej. W opisie wpisz wymiana zaworu. Zatwierdzi te prace Brygadzista Jacek. Typ instalacji to woda zimna.

Po wypełnieniu Ankiety należy złożyć podpis biometryczny (działa w iOS, w Android od czerwca 2020). Podpis przypięty zostaje do pozwolenia na prace szczególnie niebezpieczne wewnątrz tego pozwolenia na pracę. Zatem osoba otwierająca pozwolenie na prace szczególnie niebezpieczne automatycznie staje się osobą odpowiedzialną za te prace

Powiadomienie o wniosku na te prace szczególnie niebezpieczne system oczywiście wysyła automatycznie do kierownika Tomka, brygadzisty Jacka, Izydora, Pani Agnieszki z BHP oraz do Krzysztofa, który jest odpowiedzialny za prace na instalacjach na tym obszarze. W systemie InnerWeb szczególne typy prac są nadzorowane przez wyznaczone osoby, które wiedzą o wszystkim co dzieje się na zakładzie w danym zakresie. Podobnie jest z innymi typami prac. Z pewnością właściwy przekaz informacji to kluczowy element integralny w InnerWeb, który znacznie wpływa na bezpieczeństwo.

Dzwoni telefon – Pan Krzysztof – Kierownik prac na instalacjach na zakładzie: „Dzień dobry, co się stało?”. Wyjaśniasz powstałą awarię i fakt, że zamierzacie jedynie wymienić zawór aby uruchomić produkcję na linii. Krzysztof: „W systemie widzę, że na 3 zmianie ten zawór był wymieniany już przez utrzymanie ruchu. Musieli go za mocno wkręcić. Porozmawiam z tymi, którzy to robili. Proszę dołączyć zdjęcie po wykonanej pracy.”

Menadżerowie w zakładzie mają przede wszystkim pełny podgląd historii prowadzonych prac w InnerWeb z poziomu aplikacji webowej – z komputera. W pełnej wersji InnerWeb, aplikację webową nazywamy Centrum Dowodzenia ponieważ w swej idei na rzucie Twojego zakładu przedstawia gdzie w danej chwili prowadzone są wszystkie prace, gdzie znajdują się pracownicy w systemie InnerWeb – wszystko w czasie rzeczywistym.

Zdecyduj co dalej i wybierz zadanie:

https://zrobotyzowany.pl/produkty/644/innerweb