Nasza pomoc techniczna dostępna jest do Państwa dyspozycji pod adresem e-mail: support@innerweb.tv

W zgłoszeniu bardzo ułatwi nam dokładne opisanie błędu lub problemu technicznego. Mile widziane zdjęcia / screeny, informacja której wersji aplikacji/oprogramowania to dotyczy i na jakim urządzeniu zaistniała sytuacja (model telefonu, oprogramowanie „wyjęte” z informacji o urządzeniu). Dokładne opisanie krok po kroku jak do tego doszło pozwoli nam bardzo szybko usunąć każdy błąd.

Na nasz adres można wysyłać również propozycje ulepszenia i poprawy oprogramowania InnerWeb. Wyjaśnienie dokładnej potrzeby, która zostanie zaspokojona wprowadzoną zmianą może nas zmotywować do szybkiej implementacji. Jesteśmy otwarci na nowe pomysły.

Służymy również pomocą, lokalnie w rejonie Bielsko-Biała, przy przeprowadzaniu pomiarów natężenia pola elektromagnetycznego na zakładzie w zakresie częstotliwości od 10 MHz do 8 GHz. Jesteśmy w stanie przygotować stosowny raport z wynikami przedstawionymi w skali całego zakładu. Przed instalacją systemu InnerWeb przeprowadzamy takie pomiary w celu weryfikacji lokalizacji i maszyn, które mogą generować zakłócenia. Dobrze wiedzieć czy nasi pracownicy pracują w bezpiecznym środowisku. Zapytania proszę kierować na adres bartlomiej.kaczmarczyk@innerweb.tv. Pomiary natężenia pola elektromagnetycznego prezentujemy poniżej:

Porównanie natężenia pola elektromagnetycznego dla technologii BLE, telefonu i routera Wi-Fi