Reportaże - 02 - InnerWeb BreathBox vs COVID-19 – Respirator do Szybkiej Produkcji od InnerWeb

Added: 19.05.2020
0

Prezentacja procesu powstania innowacyjnego prototypu respiratora do szybkiej produkcji. Działa bez użycia prądu, a proces montażu przypomina montaż mebli. Urządzenie posiada CE wg Dyrektywy Maszynowej i zbudowany jest z ogólnodostępnych podzespołów dostępnych lokalnie. Przy projekcie współpracowały Zespoły z: Akademii Techniczno-Humanistycznej z Bielska-Białej Regionalnej Izby Handlu i Przemysłu z Bielska-Białej Firmy Tech-Przem z Bielska-Białej Firmy Techniczna Obsługa Przemysłu „TOP” z Bielska-Białej Konsultacje o bezpieczeństwie pacjenta przeprowadzone z udziałem: Krajowego Konsultanta w dziedzinie intensywnej terapii dr hab.med.n. prof. nadzw. Dariusza Maciejewskiego. Prezentacja projektu zrealizowana przez Zespół GO.pl. Video ma na celu prezentację energii i zaangażowania całego Zespołu InnerWeb, sposobu podejścia do kwestii projektowych, przemyślenia kwestii procesu produkcyjnego, realizacji sposobu prezentacji produktu w celu uzyskania dalszego finansowania realizowanych projektów.

www.breathbox.pl – Strona Respiratora z Modelem Rozszerzonej Rzeczywistości

Nasza Wideo – Prezentacja zrealizowana została przy użyciu:

– Interaktywnego flipcharta Flip 2 (FL!P) marki Samsung, który świetnie nadaje się do różnego rodzaju prezentacji, szkoleń. Oprogramowanie jakim dysponuje Flip 2 ułatwia komunikację z urządzeniem oraz pozwala na bardzo szybkie udostępnianie ważnych treści jakie na nim tworzymy.

-Programu Inventor 2021, dzięki któremu stworzyliśmy bardzo dokładną wizualizację awaryjnego respiratora pneumatycznego InnerWeb BreathBox, opartej na bardzo dokładnym modelu respiratora złożonym z ponad 420 elementów. Poszczególne elementy są bardzo dokładnie odwzorowane, co daje bardzo przybliżony model zespołu w stosunku do rzeczywistego prototypu.

InnerWeb® Sp. z o.o

https://innerweb.tv/

e-mail: marcin.worecki@innerweb.tv