BreathBox - 03 - InnerWeb BreathBox na żywo w programie TVP3 Katowice

Added: 14.05.2020
0

Fragment odcinka na żywo w programie Spokój na Poddaszu z dnia 13 maja 2020 na TVP3 Katowice z udziałem InnerWeb, w którym prezentowany jest respirator pneumatyczny InnerWeb BreathBox.

Redaktor Prowadzący Program na żywo: Piotr Trzciński – wyróżniony podczas 26 Przeglądu i Konkursu Dziennikarskiego Oddziałów Terenowych TVP w kategorii „Najlepszy Prezenter Informacyjny”.

Cały program „Spokój na poddaszu” dostępny jest na stronie TVP3 Katowice pod adresem: https://katowice.tvp.pl/47239762/spokoj-na-poddaszu

O programie: Emisja od poniedziałku do piątku o godz. 19.10 do 20:00 na kanale TVP3 Katowice.

Program realizowany na żywo w czasie izolacji związanej z pandemią. Świetny sposób na nudę, i zapoznanie się z tym, jak wiele dobrego dzieje się wokół nas. Można zadzwonić i porozmawiać na antenie. www.breathbox.pl – Strona Respiratora z Modelem Rozszerzonej Rzeczywistości

Nasza Wideo – Prezentacja zrealizowana została przy użyciu:

– Interaktywnego flipcharta Flip 2 (FL!P) marki Samsung, który świetnie nadaje się do różnego rodzaju prezentacji, szkoleń. Oprogramowanie jakim dysponuje Flip 2 ułatwia komunikację z urządzeniem oraz pozwala na bardzo szybkie udostępnianie ważnych treści jakie na nim tworzymy.

InnerWeb® Sp. z o.o

https://innerweb.tv/

e-mail: marcin.worecki@innerweb.tv