Instruktaż oprogramowania InnerWeb - 04 - Weryfikacja Miejsca Pracy

0

Wideo – Prezentacja, na której omówimy proces weryfikacji prac szczególnie niebezpiecznych.

Nasza Wideo – Prezentacja zrealizowana została przy użyciu:

– naszych urządzeń iBeacon, które są małymi urządzeniami bezprzewodowymi, których technologia pozwala na transmisję sygnału radiowego o częstotliwości 2,4 GHz do znajdujących się w zasięgu smartfonów i tabletów. Obrazowo można je porównać do latarni morskiej wysyłającej intensywny sygnał w regularnych interwałach czasowych. iBeacony funkcjonują dzięki technologii BLE (Bluetooth low energy) , co jest istotne z dwóch powodów po pierwsze transmituje fale radiowe, które bez problemu pokonują przeszkody w postaci ściany, brak sieci WiFi. Po drugie, BLE jest bardzo ekonomiczne, pozwala na wydłużony czas pracy baterii, w przeciwieństwie do klasycznego Bluetooth. Lista urządzeń obsługujących urządzenia beacon jest stale rozszerzana

– iPhonów, które skonfigurowane zostały przez Naszą firmę w taki sposób, aby dzięki naszej aplikacji tworzyły samo w sobie narzędzie do pracy.

– Interaktywnego flipcharta Flip 2 (FL!P) marki Samsung, który świetnie nadaje się do różnego rodzaju prezentacji, szkoleń. Oprogramowanie jakim dysponuje Flip 2 ułatwia komunikację z urządzeniem oraz pozwala na bardzo szybkie udostępnianie ważnych treści jakie na nim tworzymy.

InnerWeb® Sp. z o.o

https://innerweb.tv/

e-mail: marcin.worecki@innerweb.tv

Tags: