InnerWeb® – dobry sposób na optymalizację

Optymalizacja to inaczej usprawnianie. Optymalizacja procesów produkcyjnych to działania mające na celu wyznaczenie najlepszego rozwiązania, które przełoży się na wzrost produktywności oraz redukcji kosztów. Dzięki zainstalowanej sieci Radiolatarni iBeacon firmy InnerWeb na zakładzie przemysłowym wkraczamy na drogę Przemysłu 4.0. gdzie optymalizacja, redukcja kosztów i wzrost bezpieczeństwa jest priorytetem dla usługi InnerWeb.

System InnerWeb kładzie bardzo duży nacisk na rozwiązania, które mają za zadanie ułatwić oraz zaoszczędzić czas pracownikom. Jednym z takich rozwiązań jest wystawianie elektronicznych pozwoleń na pracę czyli E-pozwoleń. E-pozwolenia to zdigitalizowane wersje papierowych dokumentów, które są automatycznie zapisywane na serwerze. Dzięki temu rozwiązaniu pracownicy ubiegający się o takie pozwolenia nie muszą wypełniać papierowej dokumentacji i szukać osób, które zatwierdzą im to pozwolenie. Wystarczy jedynie skorzystać z aplikacji, którą mają zainstalowaną na urządzeniu mobilnym. Pracownik wtedy uzupełnia jedynie podstawowe pola, a system zrobi już wszystko dalej sam. Do systemu InnerWeb możemy wprowadzać dużą ilość danych jak również podłączyć różne maszyny i urządzenia. Tak właśnie funkcjonuje Internet Rzeczy.

Mając dane w wersji elektronicznej możemy generować automatycznie statystyki, które do tej pory wymagały znacznie więcej uwagi i zaangażowania. System może sam kontrolować czy np. pracownicy mają aktualne badania lekarskie oraz uprawnienia. Nie trzeba szukać dokumentacji dotyczącej jakiegoś urządzenia czy maszyny. Wszystko to jest podpięte w wersji elektronicznej do aplikacji InnerWeb.

Z pewnością w dobie Internetu Rzeczy, rozwiązania, które dokonują transformacji zakładu do statusu „iFactory” są bardzo ciekawe, zwłaszcza gdy naciskamy na bezpieczeństwo pracy zarówno pracowników jak i całego zakładu.

https://zrobotyzowany.pl/produkty/644/innerweb