Wizualizację innowacyjnego respiratora pneumatycznego InnerWeb BreathBox przeprowadzono w programie Inventor 2021 przy użyciu funkcji prezentacji opartej na bardzo dokładnym modelu respiratora złożonym z ponad 420 elementów. Poszczególne szczegóły są bardzo dokładnie odwzorowane, co daje bardzo przybliżony model zespołu w stosunku do rzeczywistego prototypu. Urządzenie jest całkowicie mobilne i wymaga jedynie zasilania sprężonym powietrzem. Zdjęcie w miniaturze pokazuje butlę z azotem wykorzystywaną jako źródło zasilania. Butla tlenowa symuluje możliwość regulacji stężenia tlenu w komorze powietrznej, z której podawana jest wstępnie ustawiona objętość powietrza pacjenta (respirator typu VCV).

www.breathbox.pl - Strona Respiratora z Modelem Rozszerzonej Rzeczywistości

 

Nasza Wideo - Prezentacja zrealizowana została przy użyciu:

- Interaktywnego flipcharta Flip 2 (FL!P) marki Samsung, który świetnie nadaje się do różnego rodzaju prezentacji, szkoleń. Oprogramowanie jakim dysponuje Flip 2 ułatwia komunikację z urządzeniem oraz pozwala na bardzo szybkie udostępnianie ważnych treści jakie na nim tworzymy.

InnerWeb® Sp. z o.o

https://innerweb.tv/

e-mail: marcin.worecki@innerweb.tv

Zapraszamy do obejrzenia bardzo ciekawego reportażu o InnerWeb®, który powstał dzięki współpracy z firmą goPL. Przedstawia innowację w skali światowej o nazwie InnerWeb®, która zmieni oblicze Przemysłu. Portal goPL, który porusza tematykę nowatorskich, innowacyjnych rozwiązań wprowadzanych na polski rynek, jak również inwestycji przekładających się na zrównoważony rozwój kraju, zaprezentował nasze genialne rozwiązanie .Przedstawiają najlepsze przykłady współpracy na linii nauka-biznes-samorząd. Wydawcą programu goPL jest Centrum Inteligentnego Rozwoju

https://www.gopl.tv/

Nasza Wideo - Prezentacja zrealizowana została przy użyciu:

- Interaktywnego flipcharta Flip 2 (FL!P) marki Samsung, który świetnie nadaje się do różnego rodzaju prezentacji, szkoleń. Oprogramowanie jakim dysponuje Flip 2 ułatwia komunikację z urządzeniem oraz pozwala na bardzo szybkie udostępnianie ważnych treści jakie na nim tworzymy.

InnerWeb® Sp. z o.o

https://innerweb.tv/

e-mail: marcin.worecki@innerweb.tv

Witam Cię Serdecznie


Jesteś w miejscu w sieci, które skrywa postęp technologiczny w przemyśle, powstały teraz, w 2019 roku.
Nazywam się Marcin Worecki i reprezentuję firmę WIP.

Stoisz przed drzwiami do naszej sieci, którą nazywamy InnerWeb.
Będę Twoim przewodnikiem.Oprowadzę Cię i opowiem o tym co stworzyliśmy dla światowego przemysłu.
Poniżej jest adres do mnie na wypadek chęci skontaktowania się ze mną.

e-mail: marcin.worecki@innerweb.tv

 

Ja również proszę Cię o kontakt. Twój e-mail jest kluczem, który wpuści Cię do naszej sieci.
Dam Ci znać jak powstanie nowa usługa lub wprowadzimy zmiany w wglądzie naszego produktu. Oferuję też swój czas aby odwiedzić Cię i obejrzeć Twoje hale produkcyjne, porozmawiać, złożyć ofertę.
Bardzo miło mi Cię poznać. Zapraszam – wejdźmy do środka.

 

Marcin Worecki CEO & Founder

https://www.linkedin.com/in/marcin-worecki-605253147/

 

World Industry Programming "WIP" Sp. z o.o.

Bielsko-Biała, 43-300, Poland

ul. Piłsudskiego 7

KRS: 0000776797

NIP: 937-27-20-511

REGON: 382833296

"It is good to be in touch."

Przygotowanie do wspólnej podróży

 

Witam Cię serdecznie.

Dziękuję, że do nas dołączyłeś.       

Zacznę od kwestii organizacyjnych.

Aby jasno zrozumieć jak InnerWeb działa w Przemyśle 4.0 chcę abyś oglądał te nagrania z perspektywy zakładu przemysłowego.

To znaczy, zostań przedstawicielem najwyższego kierownictwa, który obecnie zarządza Twoją fabryką.

 

Perspektywa Współpracy:
Twój zakład Twoje wsparcie

 

Drugą perspektywę, z której będę korzystać, to firmy zewnętrzne.

Kiedy będę mówił o nich, będzie to odnosiło się do Twojego utrzymania ruchu, a także do wszystkich firm zewnętrznych, których używasz do utrzymania produkcji w ciągłym ruchu.

 

Dobre Pytanie:
Dlaczego miałbyś skupić swoją uwagę na mnie?

 

Moim zadaniem jest połączenie Twojego zakładu i firm zewnętrznych razem:

  • maksymalizując bezpieczeństwo i higienę pracy,
  • maksymalizując wydajność,
  • poszerzając monitoring,
  • zmniejszając koszty,
  • zmniejszając ilość czasu poświęcanego na biurokrację po obu stronach,

    dzięki e-Pozwoloniom na Pracę,

  • otwierając dostęp do nowych danych i informacji,
  • udostępniając przeszukiwanie zawartości sieci goolokalizacyjnej InnerWeb,
  • poprawiając obecną ochronę przeciwpożarową.

Dobrze świetnie. Jesteś gotów.

Przejdźmy dalej do historii.

Pierwszy raz gdy dotknąłem Twojego świata

 

Czy pamiętasz jak pracowało się kiedyś?

Na początku XXI wieku gdy jeszcze studiowałem Mechanikę i Budowę Maszyn na Politechnice Śląskiej w Gliwicach uczęszczałem na praktyki. Udało mi się znaleźć firmę, która pracowała dla Ciebie służąc m.in. w zakresie budowy, napraw, modernizacji maszyn, relokacji linii produkcyjnych. Początkowo pracowałem w biurze konstrukcyjnym zajmując się modelowaniem maszyn i urządzeń. Chciałem więcej. Zdecydowałem się w okresie wakacyjnym na pracę w tej firmie aby przyjrzeć się bliżej środowisku pracy, w którym przyjdzie mi pracować w przyszłości.

 

Na początku:
Rozpoczynanie pracy było łatwe

 

Pamiętam z jaką łatwością firmy zewnętrzne brały się za realizację pracy, którą im zlecałeś. Na zakład wpuszczał ich strażnik, który dobrze wiedział kto może zjechać, a kto jest obcy. Po dotarciu na miejsce przynosiło się narzędzia i kontynuowało prace instalacyjne. Zależało wam na procesie produkcji. O bezpieczeństwie pracy wiedział każdy i uwaga skierowana była zawsze na bezpośrednim ryzyku.

 

Przez te lata:
Ewolucja Pozwoleń na Pracę

 

Mało kto dbał wtedy tak bardzo o poziom hałasu, wszystkie aktualnie stosowane środki ochrony osobistej, całą masę pozwoleń i formularzy zezwalających na pracę i na wszystkie procedury, które powstały przez te lata aby podnosić standardy bezpieczeństwa. Na przestrzeni tych lat współtworzyłeś obecny system organizacji pracy, którego celem jest najwyższy standard bezpieczeństwa.

 

Pomysł InnerWeb:
Przyczyna jego powstania

 

Obserwując ten proces zastanawiałem się przez kilka ostatnich lat jak przerwać tę niekorzystną zależność. Chodzi o to, że zwiększanie poziomu bezpieczeństwa było ściśle związane z ilością uwagi jaką należy zabrać zarówno Tobie jak i firmom zewnętrznym w procesie organizacji pracy. Więcej pozwoleń, formularzy, procedur równa się większemu poziomowi bezpieczeństwa.

 

Rozwój Idei InnerWeb:
Proces Organizacji Pracy

 

Zastanawiałem się jak to zmienić. Jak dokonać postępu i oderwać się od tej zależności dokonując zwiększenia poziomu bezpieczeństwa poprzez znaczną redukcję ilości uwagi jaką musicie poświęcić aby zachować obecne standardy pracy. Dopiero dzięki najnowszym technologiom, powstała pionierska instalacja InnerWeb, która przełamuje to co było, otwierając przed nami nowe możliwości. 

Dobrze. Chodźmy dalej.

Wynik procesu recyklingu

 

Proszę wejdźmy dalej do środka.

Ta ogromna hala, w której się obecnie znajdujemy to magazyn odpadów zmarnowanego czasu. Prace nad rozbudową w tej części ciągle trwają. Dobudowywane są kolejne hale aby móc pomieścić czas, który napływa wprost z zakładów przemysłowych z całego świata. Zebrana tutaj materia z okresu poprzedniej rewolucji przemysłowej jest obecnie przetwarzana przez InnerWeb. W wyniku tego procesu otrzymuje się dodatkowy czas, który możesz wykorzystać do pracy nad swoimi aktualnymi projektami czy też zaległościami, które odkładasz na później.

 

Wyjaśnienie:
Powstanie zmarnowanego czasu

 

Z naszych doświadczeń wynika, że organizacja jednego pozwolenia na pracę w postaci formularza wymagającego autoryzacji kilku osób zajmuje średnio 26 minut czasu. Jednak łączny czas poświęconej uwagi wszystkich osób po Twojej stronie i firm zewnętrznych to prawie 1,5 godziny. Doliczyć należy także ich czas spędzony na oczekiwaniu na rozpoczęcie pracy.

 

Bezwładność systemu:
Codzienne czynności

 

Ile dziennie prowadzonych jest prac u Ciebie na hali? W zakładach przekraczających powierzchnię 30000 m2 znaczące stają się też odległości podczas przemieszczania się w organizacji każdej pracy. Przeszkodą też stają się Twoje obowiązkowe poranne spotkania, o różnych porach i w różnych miejscach zakładu, podczas których firmy zewnętrzne muszą zaczekać.

 

Pomijając codzienne przeszkody:
Wydajne działanie systemu InnerWeb

 

W okresie postoju gdzie liczba osób autoryzująca prace jest ograniczona a ilość prowadzonych prac znacznie wzrasta można zauważyć jak do tego miejsca napływają kolejki zmarnowanego czasu, który piętrzy się aż pod dachem hali. Problem ten w mniejszym lub większym stopniu dotyka Ciebie. InnerWeb redukuje całkowitą ilość poświęconego czasu na organizację pozwoleń o 92%. Jednak to nie tylko dzięki temu będzie narzędziem należącym do Twoich najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Dobrze. Przejdźmy dalej.

Charakterystyka iBeacon-a

 

Zatrzymajmy się tutaj na chwilę.

Ten niewielki radionadajnik jest latarnią w InnerWeb. Działa w technologii BLE czyli Bluetooth Low Energy i rzeczywiście potrafi działać przez kilka lat bez potrzeby wymiany baterii. Zasilany jest bateriami AA wyprodukowanymi na potrzeby przemysłu. IBeacon działa na częstotliwości 2,4 Ghz czyli na tej co np. sieć WI-FI.

 

To publiczne pasmo więc:
Jest nieszkodliwe dla Twoich maszyn

 

Jak się okazuje technologia bluetooth może działać w zasięgu ok. 1m, 10m oraz nawet 60m w zależności od ustawień. Przyzwyczailiśmy się do Bluetooth o zasięgu 10m, który zapewnia połączenie między telefonami, komunikacje ze smartwatchem czy też działanie bezprzewodowej myszki do komputera.

 

Sygnał iBeacon jest:
Bardzo słaby i pojawia się rzadko

 

Sieć InnerWeb działa na tych parametrach, które zapewniają znacznie większy zasięg. Dzięki temu cały obszar monitorowanej hali jest w zasięgu naszej sieci. Aplikacja InnerWeb na smartphonie jest w stanie określić swoją pozycję na zakładzie nawet w trybie offline dzięki odebranym sygnałom z kilku latarni.

 

Gęstość sieci:
Przydzielony sygnał dla każdej maszyny

 

Korzystne jest to, że sieć InnerWeb umiejscowiona jest pomimo swojego zasięgu co kilka metrów. Każda maszyna bowiem jest potencjalną lokalizacją miejsca pracy, które reprezentuje radionadajnik. InnerWeb przechowuje historię prowadzonych prac dzięki adresowi danej latarni. Gęstość sieci zapewnia też większą dokładność geolokalizacyjną.

 

Sytuacje losowe:
Uszkodzone i nieczynne iBeacon-y

 

W przypadku uszkodzenia jednego z radionadajników lub wyczerpania się baterii sieć InnerWeb będzie nadal działać. Wzrost liczby nieczynnych latarni zmniejsza dokładność geolokalizacyjną w czasie. Jednym z parametrów serwisowania sieci InnerWeb na przestrzeni czasu jest właśnie ustalenie między nami na jakim poziomie sprawności ma działać sieć. W większości przypadków 90% sprawności może być informacją dla nas aby przyjechać do Ciebie i naprawić usterki. To trochę tak jakby sąsiednie latarnie cały czas wspierały się wzajemnie w sieci InnerWeb.

Przejdźmy dalej.

Wszystkie komponenty InnerWeb

 

Podejdźmy do makiety.

Tutaj widać dokładnie jak zbudowany jest InnerWeb. Widzimy przekrój Twojego zakładu wraz z wszystkimi liniami produkcyjnymi, magazynami, specjalistycznymi pomieszczeniami, powierzchnią biurową i socjalną. Przy każdej maszynie widzisz czarny punkt, który reprezentuje mały radionadajnik bluetooth, zwany iBeacon. Wysyła on bardzo słaby sygnał naśladujący latarnię morską, na morzach, którymi są Twoje hale.

 

Zakład przemysłowy:
Ocean możliwości

 

Te czerwone punkty wewnątrz tej sieci to urządzenia mobilne typu smartphone Twoich pracowników i firm zewnętrznych. Można porównać je do statków, które pływając po morzach a swoją lokalizację określają na podstawie obserwacji sygnałów, które docierają z latarni dookoła.

 

Informatyka Przemysłowa:
Sprzęt i Oprogramowanie

 

Na tych urządzeniach mobilnych zainstalowane jest nasze oprogramowanie InnerWeb, które stanowi swoistą całość. Nad makietą zakładu widzicie też te białe chmurki, które reprezentują główny serwer InnerWeb. To właśnie w nim zawarta jest cała logika systemu, która monitoruje to co dzieje się wewnątrz.

 

Za sprzętem i oprogramowaniem:
Nowy wgląd na pracę

 

Pomijając kwestie związane z siecią iBeaconów, smartphonami i oprogramowaniem powinniśmy również pamiętać, że InnerWeb reprezentuje nową kulturę organizacji pracy. W ramach tej instalacji wymagane jest również przeprowadzenie stosownych szkoleń dla tych pracowników, którzy obecnie współdzielą proces organizacji pozwoleń na pracę oraz wszystkich tych, którzy będą korzystać z nowych możliwości systemu.

 

Wdrożenie systemu InnerWeb zawiera:
Siedem różnych szkoleń

 

Każdy dział Twojego zakładu, będzie stosować na codzień inne funkcje jakie daje InnerWeb, dlatego szkolenia te będą przeprowadzone w odpowiednio dobranych grupach.

Przejdziemy teraz do podziemi aby przyjrzeć się jak działają poszczególne elementy wdrożenia InnerWeb.

Proszę tędy.

Dedykowane oprogramowanie do Pozwoleń na Prace

 

Dotarliśmy wreszcie do aplikacji mobilnej.

InnerWeb można zainstalować na dowolnym smartphonie jak również zalogować się do systemu z każdego komputera. Program jest udostępniony dla Ciebie i wszystkich Twoich pracowników, którzy będą korzystać z wiedzy i systemu monitoringu. Twoje wsparcie w postaci własnego utrzymania ruchu oraz wszyscy pracownicy firm zewnętrznych posiadają również zarejestrowane konto wewnątrz InnerWeb.

 

Informacje zawarte w:
Zarejestrowanym Koncie

 

Każdy pracownik ma wprowadzone swoje uprawnienia oraz aktualne badania lekarskie. Dzięki temu tworząc e-pozwolenie na pracę system sam sprawdza, czy pracownik ma ku temu odpowiednie kwalifikacje. Gdy zbliża się termin ważności badań i uprawnień system sam informuje pracownika i jego pracodawcę o konieczności aktualizacji tych danych tak aby nikt nie był zaskoczony w dniu realizacji potrzebnej pracy.

 

e-Pozwolenie na Prace:
Proces Tworzenia

 

Aplikacja pozwala na otwarcie pozwolenia na pracę, które może być krótkim projektem lub nawet kilkutygodniową instalacją. Do otwartego e-pozwolenia pracownicy danej firmy mogą dołączać aby móc prowadzić zlecone zadania. Otwarcie e-pozwolenia odbywa się poprzez poinformowanie Twoich pracowników o realizowanej pracy w postaci powiadomienia na telefon i e-mail. System umożliwia anulowanie rozpoczęcia pracy w przypadku gdyby poinformowany koordynator działu technicznego, działu BHP czy też kierownik danego obszaru i linii produkcyjnej posiadał jednak inne plany produkcyjne.

 

e-Pozwolenie na Prace szczególnie niebezpieczne:
Ze strażnikiem, który potwierdza obecność

 

Kluczowym elementem otwierania e-pozwoleń jest możliwość otwierania e-pozwoleń na prace szczególnie niebezpieczne wewnątrz pozwolenia na pracę. Taki typ pozwolenia wymaga aby autoryzacje pracy przeprowadziła wykwalifikowana osoba weryfikująca wyznaczone miejsce pracy. InnerWeb spełnia funkcję strażnika, który działa jak potwierdzenie obecności. Zatwierdzenie miejsca pracy odbywa się tylko gdy osoba weryfikująca od Ciebie znajdzie się dokładnie w tym konkretnym miejscu i zweryfikuje stan sprzętu firmy zewnętrznej i przygotowanie miejsca pracy.

Dobrze. Zejdźmy jeszcze trochę głębiej. Zapraszam.

Sposób oraz System Monitorowania Prac

 

Dotarliśmy właśnie do najgłębszego miejsca.

W tym miejscu mieści się wniosek patentowy InnerWeb o nazwie "System monitorowania przebiegu prac". Zanim jednak opowiem o nim coś więcej wróćmy jeszcze do Twoich wymagań. InnerWeb to inna kultura pracy. To Ty wymagasz aby kultura Twojego zakładu wyglądała w ten właśnie sposób. Udostępniamy Ci narzędzie, które spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa i higieny pracy. Rozwiązanie jest unikalne w skali światowej i zapewniamy, że jego dalszy rozwój pozwoli Ci być w czołówce najlepiej zorganizowanych zakładów przemysłowych na świecie.

 

Wniosek patentowy zawiera:
System Stałej Ochrony Przed-Pożarowej

 

InnerWeb posiada wbudowany system monitoringu, który zapewnia stałą ochronę przed-pożarową. Przyczyną dla której tak został ten system nazwany jest fakt, że pojawiający się alarm dociera do Twoich pracowników jeszcze zanim pojawi się pożar. Teraz uważaj. Otwarcie e-pozwolenia na prace szczególnie niebezpieczne z ogniem uruchamia w systemie InnerWeb monitoring miejsca pracy. Gdy tylko jeden pracownik jest w miejscu pracy – status prac to dozór pożarowy. Gdy co najmniej dwóch pracowników jest w miejscu pracy – status prac to zgoda na prace z użyciem ognia. Pomijając fakt, że prace te zostały zatwierdzone i zweryfikowane przez Twojego pracownika InnerWeb czuwa nad tym miejscem pracy w charakterze strażnika. Jeżeli z miejsca pracy oddalą się wszyscy pracownicy - InnerWeb zaczyna działać.

 

Miejsce pojawienia się alarmu:
Telefon pracownika, bezprzewodowy sygnalizator

 

Najpierw informowani są wszyscy pracownicy co odeszli i że miejsce pracy zostało pozostawione bez nadzoru. Informacja trafia po kilku sekundach. Jeżeli to nie pomaga, poinformowani zostają inni pracownicy w pobliżu i Twój brygadzista. Jak nadal nikt nie wraca alarm informuje koordynatora, który opiekuje się miejscem pracy oraz kierowników. System będzie informował kaskadowo coraz wyższych rangą aż do momentu gdy w miejscu pracy pojawi się człowiek. To właśnie brak odpowiedniego nadzoru, źle przygotowane miejsce pracy i zaprószenie ognia z opóźnieniem są najczęstszymi przyczynami powstawania pożarów z powodu błędu ludzkiego. InnerWeb jest zatem systemem ochrony przed-pożarowej na Twoim zakładzie.

Wracamy teraz na górę. Do archiwum prac.

Zawartość Bazy Danych InnerWeb

 

Znajdujemy się w hali archiwum.

To ogromne miejsce stworzone zostało aby kumulować wiedzę, jaką gromadzi InnerWeb. Działają tu roboty przeszukujące, które szybko i sprawnie potrafią przewinąć czas na Twoim komputerze i wyświetlić Ci informacje kto pracował w danym miejscu i czasie. Strumień danych jaki dociera do tego miejsca kilkudziesięciokrotnie przekracza zakres wiedzy jaką posiadasz dzięki systemowi monitoringu kamer na Twoim zakładzie. InnerWeb zbiera informacje ile trwały prowadzone prace i którzy pracownicy je realizowali. Zapisuje ile roboczo godzin zajęła realizacja każdego projektu.

 

Zarządzanie Ryzykiem:
Możliwości jakie dają Wybrane Dane

 

Posiada dane statystyczne każdego z pracowników w systemie tworząc indywidualną Kartę Oceny Ryzyka Pracownika. InnerWeb wiedząc gdzie każdy pracuje i jakie prace wykonuje sam wypełnia taką Kartę. Przechowywane są wszystkie uprawnienia i aktualne badania dopuszczające do pracy. Dzięki modułom geolokalizacyjnym InnerWeb wie, kto jest na terenie zakładu i gdzie. Posiadane dane o ilości prowadzonych typów prac pozwalają określić z jakim poziomem ryzyka wiąże się działanie Twojego zakładu.

 

Bezpieczeństwo Danych:
Zaufanie do przechowywanych Informacji

 

Ważnym elementem bezpieczeństwa systemu InnerWeb jest powierzenie nadzoru nad zapisywanymi danymi oraz ich kopii bezpieczeństwa firmie trzeciej, która uniemożliwi wprowadzanie zmian w Twojej bazie danych. Takie podejście gwarantuje Ci, że zapisane dane są dokładnie tym co się wydarzyło podczas prowadzonych prac i że nikt z zewnątrz w to nie ingerował. Jest to szczególnie ważne w sytuacji powstania nieszczęśliwego wypadku. Dane przechowywane przez InnerWeb mogą wskazać potencjalnych świadków i przybliżyć przyczyny jego zajścia.

 

Firma WIP zapewnia:
Ochronę Informacji Pracowników

 

Na koniec chcę jeszcze zaznaczyć, że dostęp do danych Twojego pracownika jest zabezpieczony. Przeglądanie ich powoduje, że pracownik zostaje powiadomiony o tym, że Ty je przeglądasz wraz z podaniem bezpośredniej przyczyny. Taka ochrona ma zapewnić prywatność każdego z pracowników. Taka jest polityka firmy WIP.

Dobrze. Kontynuujmy zatem zwiedzanie. Proszę tędy.

Właściwe wykorzystanie Internetu Rzeczy

 

Dotarliśmy do platformy Internetu Rzeczy.

W InnerWeb działa algorytm, który realizuje proces geolokalizacji wewnątrz Twojego zakładu w oparciu o sygnały docierające z sieci tych latarni. Sygnały te pochodzą od głównej sieci urządzeń, które z założenia są przytwierdzone na stałe do jednego miejsca - maszyny. Są jednak dostępne moduły, które zapewnią Ci możliwość wykorzystania mobilnych iBeaconów. Są to oddzielone od głównej sieci radionadajniki, które zamocowane do wózków widłowych, wózków narzędziowych, gaśnic, specjalistycznych drabin i innych cennych obiektów na Twoim zakładzie mogą być widoczne w systemie InnerWeb. Funkcja wyszukiwania sprzętu pozwoli wtedy na sprawne zlokalizowanie obiektu.

 

Wielkość iBeacona:
Może być znacznie Mniejsza

 

Jednym z kluczowych kierunków rozwoju InnerWeb jest komunikacja bezprzewodowa z maszyną i mediami jakie są do niej doprowadzone. Wyłączenie zasilania z maszyny oraz odcięcie dopływu mediów poprzez założenie zabezpieczeń LOTO będzie jednym z warunków zatwierdzenia e-pozwolenia na pracę. Bezprzewodowe kłódki LOTO z funkcją otwarcia i zamknięcia przez system InnerWeb pozwoli zdziesiątkować ilość potrzebnych kłódek na Twoim zakładzie i usunąć potrzebę posiadania kluczy.

 

Kluczem Bezprzewodowej Kłódki LOTO mogą być:
Twoje Odciski Palców i Oprogramowanie

 

O takim LOTO nie sposób będzie zapomnieć. InnerWeb zezwoli na ich obejście jedynie z e-pozwoleniem na prace przy niepełnym LOTO, które wymaga autoryzacji przez Twojego wykwalifikowanego pracownika. Przywrócenie napięcia lub innej energii do maszyny, w której trwają prace wygeneruje alarm, który trafi do pracowników podobnie jak w przypadku opuszczenia prac z ogniem. Jest to ważne również dla nas aby udoskonalać nasze oprogramowanie i uwzględniać wszystkie metody, które omijają nasz system zabezpieczeń i wpływają na bezpieczeństwo prowadzonych prac.

Powoli zbliżamy się do końca naszego zwiedzania.

Przejdźmy jeszcze w jedno miejsce.

Etapy Wdrożenia InnerWeb

 

Jesteśmy w dziale technicznym firmy WIP.

To tutaj trafia Twoje zamówienie na realizację instalacji i wdrożenia InnerWeb. Jest kilka istotnych informacji, które powinieneś wiedzieć. InnerWeb stworzone zostało przez nasz zespół, który doskonale zna Twoje potrzeby i środowisko w jakim ma działać. Wiedza ta pozwoliła na stworzenie głównego rdzenia oprogramowania opartego o system e-pozwoleń i monitoringu pracy. Gdy zdecydujesz się na instalację InnerWeb jesteśmy w stanie w przeciągu kilku tygodni zrealizować Twoje zamówienie. Proces instalacji jest podzielony na kilka etapów.

 

Sprawdź jak działa InnerWeb:
Potem powiedz czego jeszcze Oczekujesz

 

Najpierw zaczynamy od wizyty u Ciebie. Możemy wtedy określić wielkość systemu InnerWeb, podpisać umowę poufności, zaprezentować jak działa. Posiadamy odpowiedni program, który jest w stanie określić koszt instalacji nawet w dniu wizyty. Po otrzymanym zamówieniu przygotowujemy materiały potrzebne do instalacji. Proces montażu sieci InneWeb zajmuje od kilku do kilkunastu dni roboczych. W tym okresie zostaje skonfigurowany system wraz z bazą użytkowników, którzy będą korzystać z systemu.

 

Naszym celem jest:
Zakończyć instalację w 3 tygodnie

 

Ostatnim elementem instalacji jest przeprowadzenie szkoleń dla różnych grup pracowników. Szkolenia te realizowane są w wyznaczonym przez Ciebie terminie po zakończeniu procesu instalacji i wdrożenia. W okresie szkoleniowym otrzymujesz wsparcie od naszego zespołu, którego zadaniem jest dopilnowanie aby nowa kultura pracy stała się nawykiem.

 

Możesz Wymagać:
Aby pracownik korzystał z InnerWeb

 

Chcemy aby również pracownicy dostrzegli wygodę i możliwości jakie daje im stosowanie nowych funkcji. W całym procesie instalacji i wdrożenia InnerWeb udzielamy też pomocy prawnej w zakresie ochrony danych osobowych pracowników, koniecznych aneksów do umów pracy oraz aneksów do umów poufności między Tobą a firmami zewnętrznymi. InnerWeb jest pionierskim systemem, który chcemy współtworzyć razem z Tobą. Proces tworzenia nowych funkcji i wprowadzanie zmian zajmować może wiele tygodni albo nawet miesięcy. Jest to bardzo kosztowne. Korzystając z gotowego rozwiązania teraz minimalizujesz wydatki. Pamiętaj też, że InnerWeb zwraca Ci koszty utrzymania obecnego systemu pozwoleń na pracę.

Jak tu jesteśmy to pokażę Ci jeszcze dział wizualizacji. Proszę tędy.

Możliwości i Przyszłość InnerWeb

 

To już ostatnie miejsce jakie chcę Ci pokazać.

To tutaj projektowane są nowe rozwiązania, które mają zostać wdrożone w InnerWeb. Przyznam, że to również od Ciebie zależy jak szybko te funkcje się pojawią i będą dostępne. Możliwość jaką daje sieć geolokalizacyjna mogąca potwierdzać obecność pozwala na budowę m.in. modułu Planowania prac.

 

Potrzebujesz wielu formularzy:
Bo wprowadzić teraz Zmianę

 

Ten proces dotyczy Twojego wewnętrznego procesu powstawania zapotrzebowania na zmiany w procesie produkcji, zatwierdzania takich zmian, procesu zbierania ofert na realizację takiej zmiany oraz jej zlecenia w systemie. Wdrożenie takiego systemu ułatwia proces tworzenia e-pozwolenia ponieważ w systemie widnieje już wtedy gotowe zamówienie do realizacji. Moduł ten automatyzuje ten proces.

 

Zdjęcie mówi więcej:
Niż Tysiąc Słów

 

Tutaj zwizualizowany jest proces wnoszenia i wynoszenia sprzętu na teren Twojego zakładu. Po wdrożeniu pracownik firmy zewnętrznej wykonuje tylko zdjęcie swojego sprzętu wwożonego, które akceptuje strażnik. Przy wyjeździe strażnik usuwa z listy sprzęt, który wyjechał a InnerWeb zachowuje w pamięci archiwum te dane.

 

Jest wiele cyklicznych zadań:
O których musisz Pamiętać

 

Tutaj widać też projekt modułu pomiarów maszyn na Twoim zakładzie. Osoba realizująca pomiary wprowadza dane do systemu, który w większości przypadków generuje automatycznie e-raport pomiarowy. Wszystkie wyniki odstające od normy są kierowane do wybranej firmy zewnętrznej aby zweryfikować przyczynę niezgodności. Ważne, że InnerWeb ma za zadanie pilnować aby wszystkie maszyny posiadały ważne raporty pomiarowe.

 

Pozostaje wiele do uzupełnienia:
Po zakończonej i opłaconej Pracy

 

Tutaj zwizualizowany jest moduł odbiorów prowadzonych prac wraz z listą uwag do usunięcia, która widoczna jest dla pracowników będących w e-pozwoleniu na pracę. Zamknięcie pozwolenia możliwe jest po usunięciu wszystkich uwag. Jest też projekt zgłoszeń awarii maszyn, który informuje Twoich pracowników utrzymania ruchu o potrzebnych naprawach.

 

Są częste sytuacje, w których:
Awarię Linii Produkcyjnej można Wykorzystać

 

Ostatni wizualizowany pomysł to moduł e-TPM, który ma za zadanie dodatkowo realizować TPMy na maszynie nawet przed jego terminem korzystając z okazji, które tworzone są przez niespodziewane awarie innych maszyn w procesie. InnerWeb dostosuje się do wszystkich Twoich potrzeb.

To już wszystko na dziś. Zapraszam do wyjścia.

Zaproszenie do Współpracy przy projekcie InnerWeb

 

Dziękuję za Twój poświęcony czas.

Jestem przekonany, że ta krótka wizyta pozwoliła Ci otworzyć szeroko oczy na możliwości jakie daje właściwe wykorzystanie najnowszych technologii, które w parze z profesjonalnie wykonanym oprogramowaniem mogą całkowicie zmienić obraz Twojego miejsca pracy.

 

Sprzedaż systemu InnerWeb rozpoczęła się:
13 Stycznia 2020 roku
Dołącz do nas i Dowiedz się więcej

 

4-ta rewolucja przemysłowa jest teraz. To my ją współtworzymy. Jako prezes firmy WIP zapewniam Cię, że dotrzymam wszelkich starań aby realizować dynamiczny rozwój z zachowaniem najwyższych standardów.

Napisz nam o swoich uwagach i spostrzeżeniach. Zapraszam serdecznie do kontaktu. Mój czas jest do Twojej dyspozycji.

Pozdrawiam Cię serdecznie. Do zobaczenia.

Showing all 15 results