Business Network International „BNI” BESKID – Projekt InnerWeb – 22.07.2020

Added: 08.10.2020
0

Wideo- Prezentacja Projektu InnerWeb dla członków oraz gości organizacji biznesowej BNI, w której poznamy jak dzięki sieci Radiolatarni iBeacon oraz aplikacji InnerWeb zakład przemysłowy zmienia się w Smart Factory zgodnie z założeniami Przemysłu 4.0.

BNI to międzynarodowa organizacja biznesowa, która powstała w Stanach Zjednoczonych w 1984 roku. Początki BNI w Polsce sięgają 2006 roku, kiedy to organizację do naszego kraju sprowadził Grzegorz Turniak. Od 2014 roku na czele BNI stoją Dyrektorzy Narodowi: Ryszard Chmura i Mateusz Bacański. Działająca od tego czasu organizacja w Polsce zrzesza 2500 firm sektora MŚP w 30 miastach i wciąż się rozwija. Naszym celem jest, aby Grupy BNI były w każdym mieście w Polsce, oraz by przedsiębiorcy mogli rozwijać swoje firmy przez rekomendacje w oparciu o filozofię Givers Gain.

https://www.bnipolska.pl

Nasza Wideo – Prezentacja zrealizowana została przy użyciu:

– Interaktywnego flipcharta Flip 2 (FL!P) marki Samsung, który świetnie nadaje się do różnego rodzaju prezentacji, szkoleń. Oprogramowanie jakim dysponuje Flip 2 ułatwia komunikację z urządzeniem oraz pozwala na bardzo szybkie udostępnianie ważnych treści jakie na nim tworzymy.

InnerWeb® Sp. z o.o

e-mail: marcin.worecki@innerweb.tv